Tırnak şekline göre insan kişiliği


Yüz yıllar boyunca insanlar, fiziksel özelliklerine bakarak kişilikler hususunda ciddi tespitlerde bulunmuşlardır. Onlardan birisi de el tırnak şekilleri.

Şimdi “sağ elinizin şehadet parmağınızın tırnak yapısını, resimdeki figürlerle karşılaştın

1. Dikey uzun tırnak: Hakiki bir romantik olmayabilirsin. Ama güzel hayaller kurabilir, hakikatlerle boğuşuyor olabilirsin. Küçük şeylerden mutlu olabilmek için de hazırsın. En ufak haber seni sevindirebiliyor. Mükemmelliyetçiliği seviyorsun, toplum içinde olmak sana keyif veriyor. Kalabalıklardan hoşlanıyorsun.

Yayvan tırnak

Keskinsiniz, derin düşünürsünüz. Çabuk sinirleniyor olmalısınız. Lakin saman alevi bir asabiyete sahipsiniz. İnsanlarda dürüstlük ve doğruluk arıyor olmalısınız. Hak edeni teşekkür ve takdir etmekte cömertsiniz. Ayrıca açık sözlüsünüz, insanlara duymak istediklerini de söyleyebilecek fıtrattasınız.

“Yuvarlak yumurta” tırnak..

Mutlu birisiniz. Güzel sanatlarla, el işi ve oyunlarla ilgilenmeyi seviyorsunuz. Çocuk ruhlu olmak keyif veriyor. Çok kalabalıklar içinde olmak seni hoşnut etmiyor olabilir. İnsanlar sizi üzebilir veya suistimal edebilir, buna fırsat vermeyin, muhakkak yanınızda sizin iyi niyetli ve samimi olduğuna inandığınız dostlarınız olsun…

Üçgen tırnak

Aklınla hareket eden bir fıtrata sahipsin, mükemmeli ve mükemmelliyetçiliği talep edersin. Yenilikçi ve parlak fikirlisin. Sık sık yeni fikirler üretebilirsin. Karşılaştığınız insanları fikirlerinizle etkileme, fıtratınızda size bahşedilmiştir.


Like it? Share with your friends!

What's Your Reaction?

Yok Artık Yok Artık
0
Yok Artık
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Çok Komik Çok Komik
0
Çok Komik
Sinir Bozucu Sinir Bozucu
0
Sinir Bozucu
Beğenmedim Beğenmedim
3
Beğenmedim

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like

Daha Fazlası: Foto Galeri

Bunları Beğenebileceğiniz Düşündük