Oğlunu arı soktu sanmıştı! Gerçeği öğrenince hayatının şokunu yaşadı!


3 yaşındaki Kristoffer, annesi Elisabeth Nordgarden’a ağlayarak koşunca annesi ciddi bir şey olmadığını düşünerek fazla dikkate almadı. Ancak küçük çocuğu engerek yılanı soktu. Anne durumun ciddiyetini öğrenince daha da endişelenmeye başladı.

3 yaşındaki Kristoffer, annesi Elisabeth Nordgarden’a ağlayarak koşunca annesi ciddi bir şey olmadığını düşünerek fazla dikkate almadı. Elisabeth, NRK’ye “Çocuklarımla beraber annemleri ziyarete gitmiştik. Kristoffer ağlayarak bana koştu. Başta arı soktuğunu veya ayağını bir yere vurduğunu düşündüm” dedi. Elisabeth Nordgarden oğlunun başına geleni öğrenince şok olacaktı. Çocuk ağladıktan 15 dakika sonra vücudu morardı ve şişlikler oluştu.

ENGEREK YILANI TARAFINDAN ISIRILDI: Elisabeth, “Ambulans ve helikopter hemen geldi. Engerek yılanı tarafından ısırıldığını ve acilen hastaneye götürülmesi gerektiğini söylediler” dedi. Kristoffer’a hemen panzehir verildi. İyileşme belirtileri göstermeye başladı. Sonra yine durumu kötüleşmeye başladı. Bağırsaklarında iç kanama gerçekleştiği ortaya çıktı. Doktorlar, Kristoffer’ın normali 11 olması gereken kan değerinin 5’e düştüğünü gördüler. Çocuk kısa sürede kilo verdi. 20 kilodan 15 kiloya düştü.

Anne durumun ciddiyetini öğrenince daha da endişelenmeye başladı. Her insan vücudu engerek yılanı ısırığına farklı tepki verebildiğinden çocuğun yaşayıp yaşamayacağı belirsizdi. Acil servis doktoru Harry Achterberg, engerek yılanı tarafından ısırıldıktan sonra acilen hastaneye gitmeniz gerektiğini söylüyor.

Hastanede 1.5 hafta kaldıktan sonra kendine gelen Kristoffer taburcu edildi. Anne Elisabeth bundan sonra çocuklarıyla ormanlık alana giderken daha dikkatli olacağını söylüyor.

“Artık engerek yılanlarının ne kadar tehlikeli olabileceklerini biliyorum. Çocuklarımla ormanlık alanda gezintiye çıkarken kesinlikle bot ve uzun eşofman giydireceğim” dedi.


Like it? Share with your friends!

What's Your Reaction?

Yok Artık Yok Artık
6
Yok Artık
Beğendim Beğendim
2
Beğendim
Çok Komik Çok Komik
4
Çok Komik
Sinir Bozucu Sinir Bozucu
2
Sinir Bozucu
Beğenmedim Beğenmedim
5
Beğenmedim

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like

Daha Fazlası: Haberler

Bunları Beğenebileceğiniz Düşündük