Kanal D o diziye final mi yaptırıyor izleyici diken üstünde!


Kanal D’nin kötü şöhreti bir diziyi daha mı finale götürüyor? Kanal D ekranlarında daha yeni izleyici karşına çıkmaya başlayan bir dizinin final iddiaları kulaktan kulağa gezmeye başladı. Peki Kanal D’nin final yaptıracağı o dizi hangisi?

Fox TV ile beraber dizi bitirme konusunda hayli kötü şöhrete sahip olan Kanal D’nin her dizisi için izleyici diken üzerinde. Belki de Kanal D’nin reyting sonuçlarında zirveyi gördüğü günlerin sayısının az olması bu yüzdendir. Şimdiler de ise Kanal D ekranlarında yayın hayatına başlayan bir dizinin daha final yapacağı fısıltıları izleyiciyi tedirgin ediyor.

PEŞİ SIRA GİTTİLER; Kanal D kız süre önce çok sevilmesine rağmen Gülizar dizisini önce finalini dahi yayınlamadan yayından kaldırmış ardından gelen tepkiler üzerine final yaptırmıştı…

HIÇKIRIK GİBİ GEÇİCİ OLDU; Kanal D’nin gündüz kuşağı için günlük dizi olarak yayın hayatına soktuğu Hıçkırık dizisi 50.bölümde bayrak çekti ve yayından kaldırıldı. Şimdi de yeni bir Kanal D dizisinin bitip bitmeyeceği merak konusu.

Televizyon Gazetesi’nin analizi şu şekilde ‘Kanal D’nin yeni dizisi İnsanlık Suçu’nun 4. bölümü 21 Nisan Cumartesi günü saat 20.00’de izleyicilerle buluşacak. İnsanlık Suçu dizisinin yayınlanan 3 bölümünün izleyicileri çok etkilediği yapılan yorumlarla kendini gösteriyor. “Yemin ederim dizilerden en birincisi. Çok anlamlı, gerçek bir hikayesi var. Lütfen hiç final olmasın” diye yazan bir izleyici diziye kendisini kaptırdığını ifade etmekte. İlk bölümden itibaren izleyen ve mükemmel bulduğunu belirten çok sayıda izleyici bulunuyor. Dizinin sıkı takipçileri oluştu ve tutacağından da eminler…

Bir izleyici “Müthiş dizi, inşallah sapıtmazlar. Cemal, babasını hemen öğrenmesin ama artık şirkette bir noktaya gelsin. Takım elbiseli, jan janlı olsun” diyerek düşüncelerini aktarmakta. Bir başka izleyici ise Cemal’in montuna kafayı takmış durumda. “Cemal artı şu montu bi çıkarsın üzerinden. Uzun zamandır bir diziyi bu kadar heyecanla beklememiştim. Her bölüm ayrı heyecan. Çok iyi bir dizi” yorumu dikkat çekiyor.

Dizinin Kanal D ekranında yayınlanması nedeniyle izleyicide ciddi bir tedirginlik gözlemlenmekte. Kanal D’nin dizileri istediği reytinge ulaşmayınca hemen yayından kaldırma tavrının izleyicileri çok rahatsız ettiği, İnsanlık Suçu’nun da benzer bir akıbete uğramasından korkulduğu yorumlara yansımış durumda. Kanal D’nin artık kötü bir şöhreti var… Eğer bir dizi Kanal D ekranında yayınlanıyor ise izleyiciler ekstradan korku yaşıyor.

Çünkü Kanal D, iyi reytingi olsa bile kendi arzu ettiği seviyenin altında kalan tüm dizileri hemen bitiriyor. İşte dizi takipçileri de bu durumu bildikleri için Kanal D’de bir dizi yayınlandığı zaman ekstra korku yaşıyor.

Belirtmekte fayda var. İnsanlık Suçu dizisinin 14 Nisan akşamı yayınlanan bölümü, Total reyting sonuçlarında, 6, AB’de 4 ve ABC’de 3.sırada yer aldı.


Like it? Share with your friends!

What's Your Reaction?

Yok Artık Yok Artık
1
Yok Artık
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Çok Komik Çok Komik
0
Çok Komik
Sinir Bozucu Sinir Bozucu
0
Sinir Bozucu
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like

Daha Fazlası: Haberler

Bunları Beğenebileceğiniz Düşündük